درباره ما

فروشگاه هایپر چوب گلستان در سال 1378 در زمینه فروش، توزیع و تامین انواع مصنوعات چوبی با مدیریت عبدی آذر در تهران شروع به کار کرد. این برند در همان ابتدای سالهای شروع با ارائه محصولات چوبی باکیفیت توانست رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید.

این شرکت با به کارگیری نیروی جوان و خلاق توانست رشد چشمگیری در ارائه محصولات چوبی داشته و خود را مقام اولین هایپر چوب در ایران را کسب نمایید و همواره پیشرو در تامین ورق های ام دی اف و دیگر محصولات چوبی باشد.

هایپر چوب گلستان برای صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان خود اقدام به راه اندازی یک سیستم فروشگاه آنلاین چوب نمود، مشتریان چوب گلستان با استفاده از این سیستم پیشرفته ارائه محصولات چوبی می تواند در سریع ترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را سفارش دهند و محصول را در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

در دنیای مدرن امروز، استفاده از مصنوعات و کالای چوبی بادوام و در عین حال زیبا امری بسیار حساس می باشد هایپر چوب گلستان با توجه به اهمیت این موضوع اقدام به راه اندازی این فروشگاه اینترنتی چوب کرد تا بتواند به عنوان تامین کننده ممتاز در سطح ایران همانند جواهری در این صنعت بدرخشد و محصولات باکیفیت خود را به اقصی نقاط کشورمان ارسال کند.